Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Elektroniczne zamówienia

  • Szkolenia i konferencje

  • Twój sejf wiedzy

  • Właściwe posunięcie - inwestycja w wiedzę

  • Prawo zamówień publicznych

Robert Bartkowski

zamówienia publiczne, szkolenia, doradztwo

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

 Robert Bartkowski - zamówienia publiczne

 

Nazywam się Robert Bartkowski. Najlepsze określenie mojej specjalizacji to "konsultant zamówień publicznych", czyli osoba zajmująca się szeroko pojętą problematyką zamówień publicznych. Z zamówieniami publicznymi jestem związany od 1998 roku, jednak praktykę zacząłem w 2001 roku. Zamówienia publiczne to moja pasja, która sprawia mi niesamowitą przyjemność.

Tysiące godzin rocznie spędzam na pisaniu specyfikacji, sporządzaniu różnego rodzaju dokumentów, analiz, opinii i rozwiązywaniu Waszych problemów. Wielokrotnie brałem udział w specjalistycznych konsultacjach w różnych regionach kraju wśród wielu podmiotów, często realizując zlecenia z terminem wykonania "na wczoraj". Pewnie nigdy nie dowiesz się ile napisałem specyfikacji i w ilu sprawach "maczałem swoje palce".

Właściwe przygotowanie do prowadzenia szkoleń, doradztwa oraz praktycznego stosowania zapisów ustawy zawdzięczam wysokiej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu w praktycznym stosowaniu przepisów prawa związanych z systemem zamówień publicznych. Tajniki pracy komisji przetargowej zgłębiłem jako jej stały członek, którym pozostaję do dnia dzisiejszego. Jestem praktykiem oraz autorem publikacji prasowych i materiałów szkoleniowych na bazie których prowadzę szkolenia. Od 2004 roku jestem członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych. Często jestem powoływany do sporządzania opinii w charakterze biegłego sądowego. Swoich Klientów reprezentuję w postępowaniach prowadzonych przed Krajową Izbą Odwoławczą w zakresie umocowania.

Powierzone zlecenia wykonuję rzetelnie, szybko i niedrogo. Wszelkie ustalenia z Klientem traktuję jako poufne. Głównie współpracuję z firmami i instytucjami ale również z osobami prywatnymi. Swoje zlecenia realizuję poprzez bezpośredni kontakt z Klientem, za pomocą poczty elektronicznej oraz konsultacji telefonicznej.

 

Poza tematyką zamówień publicznych do moich zainteresowań należą:

  • wędkarstwo;
  • fotografia cyfrowa;
  • obróbka video
  • informatyka.